Τελικά Αποτελέσματα Αγώνων Δρόμου “Γρηγ.Τσικριτέας”

      ΓΕΝΙΚΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΑΘΛΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ    5000   ΜΕΤΡΩΝ

 

                           Α=ΑΝΔΡΕΣ…………..ΑΒ=ΑΝΔΡΕΣ   ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ

                           Γ=ΓΥΝΑΙΚΕΣ………..  ΓΒ=ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΒΕΤΕΡΑΝΕΣ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
 1 ΣΚΑΠΕΤΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 17΄25΄΄0
 2 ΜΠΑΡΑΤΣΗΣ     ΑΝΔΡΕΑΣ Α 19΄01΄΄0
 3 ΦΩΚΟΣ   ΤΑΚΗΣ Α 19΄44΄΄0
 4 ΣΙΠΚΑΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ Α 19΄52΄΄0
 5 ΜΕΚΡΑΣ   ΒΑΙΟΣ Α 19΄58΄΄0
 6 ΑΡΑΠΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 20΄22΄΄0
 7 ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 20΄48΄΄0
 8 ΣΤΑΜΕΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 21΄09΄΄0
 9 ΑΛΜΕΤΑ    ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ Α 21΄16΄΄0
10 ΚΑΡΜΙΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 21΄26΄΄0
11 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 21΄36΄΄0
12 ΑΛΜΕΤΑ   ΤΖΟΥΛΙΑΝΟΣ Α 21΄42΄΄0
13 ΦΕΡΓΑΔΗΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΒ 22΄06΄΄0
14 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 22΄46΄΄0
15 ΣΙΣΠΑΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΑΛΟΣ ΑΒ 22΄47΄΄0
16 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 23΄33΄΄0
17 ΓΙΑΝΝΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒ 23΄38΄΄0
18 ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 23΄49΄΄0
19 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 24΄42΄΄0
20 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΓΙΑΝΝΗΣ Α 24΄58΄΄0
21 ΑΞΙΩΤΗ   ΘΕΑΝΩ Γ 25΄06΄΄0
22 ΚΩΝΣΤΑ   ΑΡΤΕΜΙΣ-ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 25΄07΄΄0
23 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒ 25΄08΄΄0
24 ΑΡΩΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 25΄10΄΄0
25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 25΄16΄΄0
26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΓΓΕΛΟΣ Α 25΄23΄΄0
27 ΣΤΑΥΡΟΥ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 25΄39΄΄0
28 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΒ 26΄03΄΄0
29 ΚΟΤΣΙ    ΣΤΕΛΙΟΣ Α 26΄13΄΄0
30 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒ 26΄21΄΄0
31 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 26΄30΄΄0
32 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 26΄35΄΄0
33 ΖΑΡΜΠΑΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 26΄42΄΄0
34 ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 27΄00΄΄0
35 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 27΄03΄΄0
36 ΚΑΡΜΙΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 27΄25΄΄0
37 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ   ΔΟΥΚΑΣ Α 27΄31΄΄0
38 ΧΑΡΙΤΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ Α 28΄01΄΄0
39 ΣΑΡΤΙΝΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 28΄08΄΄0
40 ΑΝΤΩΝΙΟΥ   ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΒ 28΄10΄΄0
41 ΣΠΕΗ   ΜΑΡΙΑ Γ 28΄20΄΄0
42 ΓΕΡΟΝΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 28΄23΄΄0
43 ΡΑΖΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ Α 28΄27΄΄0
44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 29΄23΄΄0
45 ΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 29΄45΄΄0
46 ΔΑΣΚΑΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 29΄49΄΄0
47 ΦΙΛΙΠΠΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 30΄03΄΄0
48 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 30΄03΄΄0
49 ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ   ΜΑΝΟΥΗΛ Α 30΄03΄΄0
50 ΖΕΡΒΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30΄17΄΄0
51 ΜΑΝΑΙ    ΝΤΑΝΙΕΛ Α 30΄23΄΄0
52 ΣΕΛΙΑ   ΦΑΤΜΙΡ Γ 31΄00΄΄0
53 ΦΟΥΣΕΚΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 31΄03΄΄0
54 ΠΑΤΡΙΝΕΛΗ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΒ 31΄29΄΄0
55 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 31΄38΄΄0
56 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Γ 32΄08΄΄0
57 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 32΄32΄΄0
58 ΧΑΡΜΑ   ΜΑΡΙΑ Γ 32΄35΄΄0
59 ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ   ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ 32΄49΄΄0
60 ΚΑΨΑΛΗ  ΙΠΠΟΛΥΤΗ Γ 32΄51΄΄0
61 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ   ΔΗΜΟΣ Α 33΄05΄΄0
62 ΚΡΙΚΩΝΗ   ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ 33΄23΄΄0
63 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΒ 33΄46΄΄0
64 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ  ΣΟΦΙΑ Γ 33΄55΄΄0
65 ΡΑΤΣΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 34΄13΄΄0
66 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 34΄13΄΄0
67 ΛΙΟΛΙΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ Α 34΄15΄΄0
68 ΣΚΑΠΕΤΗΣ   ΤΙΜΟΣ Α 34΄18΄΄0
69 ΜΠΟΖΙΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 35΄05΄΄0
70 ΤΖΑΝΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 36΄10΄΄0
71 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ 37΄10΄΄0
72 ΜΑΥΡΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ Γ 37΄15΄΄0
73 ΕΥΑΓΓΕΛΗ   ΖΩΗ ΓΒ 37΄15΄΄0
74 ΚΙΡΚΙΤΖΩΤΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 37΄55΄΄0
75 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 38΄08΄΄0
76 ΑΓΓΕΛΙΚΑ   ΕΙΡΗΝΗ Γ 38΄08΄΄0
77 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒ 38΄08΄΄0
78 ΖΑΧΟΥ   ΜΕΛΙΝΑ Γ 38΄30΄΄0
79 ΛΥΜΠΕΡΗ   ΜΥΡΣΙΝΗ Γ 38΄30΄΄0
80 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΩΝ/ΝΑ Γ 38΄50΄΄0
81 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 38΄56΄΄0
82 ΛΥΜΠΕΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΒ 39΄12΄΄0
83 ΤΡΑΓΑΝΗ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ Γ 39΄20΄΄0
84 ΤΡΑΓΑΝΗ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΒ 39΄30΄΄0
85 ΜΟΥΡΤΟΥ   ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΑΒ 39΄30΄΄0
86 ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 41΄36΄΄0
87 ΜΑΝΙΚΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 42΄18΄΄0
88 ΣΒΑΡΝΙΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 42΄18΄΄0
89 ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 44΄37΄΄0
90 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 44΄37΄΄0
91 ΑΠΟΤΑ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 45΄30΄΄0

 

5000   ΜΕΤΡΑ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΚΑΤΑ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΑΝΔΡΩΝ

 1 ΣΚΑΠΕΤΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 17΄25΄΄0
 2 ΜΠΑΡΑΤΣΗΣ     ΑΝΔΡΕΑΣ Α 19΄01΄΄0
 3 ΦΩΚΟΣ   ΤΑΚΗΣ Α 19΄44΄΄0
 4 ΣΙΠΚΑΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ Α 19΄52΄΄0
 5 ΜΕΚΡΑΣ   ΒΑΙΟΣ Α 19΄58΄΄0
 6 ΑΡΑΠΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 20΄22΄΄0
 7 ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 20΄48΄΄0
 8 ΣΤΑΜΕΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 21΄09΄΄0
 9 ΑΛΜΕΤΑ    ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ Α 21΄16΄΄0
10 ΚΑΡΜΙΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 21΄26΄΄0
11 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 21΄36΄΄0
12 ΑΛΜΕΤΑ   ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Α 21΄42΄΄0
13 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 22΄46΄΄0
14 ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 23΄49΄΄0
15 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 24΄42΄΄0
16 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΓΙΑΝΝΗΣ Α 24΄58΄΄0
17 ΑΡΩΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 25΄10΄΄0
18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 25΄16΄΄0
19 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΑΓΓΕΛΟΣ Α 25΄23΄΄0
20 ΚΟΤΣΙ    ΣΤΕΛΙΟΣ Α 26΄13΄΄0
21 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 26΄30΄΄0
22 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 26΄35΄΄0
23 ΖΑΡΜΠΑΝΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 26΄42΄΄0
24 ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 27΄00΄΄0
25 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 27΄03΄΄0
26 ΚΑΡΜΙΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 27΄25΄΄0
27 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ   ΔΟΥΚΑΣ Α 27΄31΄΄0
28 ΧΑΡΙΤΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ Α 28΄01΄΄0
29 ΣΑΡΤΙΝΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 28΄08΄΄0
30 ΓΕΡΟΝΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 28΄23΄΄0
31 ΡΑΖΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ Α 28΄27΄΄0
32 ΔΑΣΚΑΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 29΄49΄΄0
33 ΦΙΛΙΠΠΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 30΄03΄΄0
34 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 30΄03΄΄0
35 ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ   ΜΑΝΟΥΗΛ Α 30΄03΄΄0
36 ΖΕΡΒΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30΄17΄΄0
37 ΜΑΝΑΙ    ΝΤΑΝΙΕΛ Α 30΄23΄΄0
38 ΦΟΥΣΕΚΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 31΄03΄΄0
39 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 31΄38΄΄0
40 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ   ΔΗΜΟΣ Α 33΄05΄΄0
41 ΛΙΟΛΙΟΣ  ΜΑΡΙΟΣ Α 34΄15΄΄0
42 ΣΚΑΠΕΤΗΣ   ΤΙΜΟΣ Α 34΄18΄΄0
43 ΜΠΟΖΙΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 35΄05΄΄0
44 ΤΖΑΝΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 36΄10΄΄0
45 ΚΙΡΚΙΤΖΩΤΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 37΄55΄΄0
46 ΜΑΝΙΚΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 42΄18΄΄0
47 ΣΒΑΡΝΙΑΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 42΄18΄΄0
48 ΤΣΟΛΑΚΑΚΗΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 44΄37΄΄0

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΑΝΔΡΩΝ- ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

 1 ΦΕΡΓΑΔΗΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΒ 22΄06΄΄0
 2 ΣΙΣΠΑΙΔΗΣ   ΝΙΚΟΑΛΟΣ ΑΒ 22΄47΄΄0
 3 ΓΙΑΝΝΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒ 23΄38΄΄0
 4 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΒ 25΄08΄΄0
 5 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΒ 26΄03΄΄0
 6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒ 26΄21΄΄0
 7 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 29΄23΄΄0
 8 ΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 29΄45΄΄0
 9 ΡΑΤΣΟΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 34΄13΄΄0
10 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 34΄13΄΄0
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΒ 38΄08΄΄0
12 ΜΟΥΡΤΟΥ   ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΑΒ 39΄30΄΄0
13 ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 41΄36΄΄0
14 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 44΄37΄΄0

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 1 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 23΄33΄΄0
 2 ΑΞΙΩΤΗ   ΘΕΑΝΩ Γ 25΄06΄΄0
 3 ΚΩΝΣΤΑ   ΑΡΤΕΜΙΣ-ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 25΄07΄΄0
 4 ΣΤΑΥΡΟΥ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 25΄39΄΄0
 5 ΣΠΕΗ   ΜΑΡΙΑ Γ 28΄20΄΄0
 6 ΣΕΛΙΑ   ΦΑΤΜΙΡ Γ 31΄00΄΄0
 7 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Γ 32΄08΄΄0
 8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 32΄32΄΄0
 9 ΧΑΡΜΑ   ΜΑΡΙΑ Γ 32΄35΄΄0
10 ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ   ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ 32΄49΄΄0
11 ΚΑΨΑΛΗ  ΙΠΠΟΛΥΤΗ Γ 32΄51΄΄0
12 ΚΡΙΚΩΝΗ   ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ 33΄23΄΄0
13 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ  ΣΟΦΙΑ Γ 33΄55΄΄0
14 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ 37΄10΄΄0
15 ΜΑΥΡΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ Γ 37΄15΄΄0
16 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 38΄08΄΄0
17 ΑΓΓΕΛΙΚΑ   ΕΙΡΗΝΗ Γ 38΄08΄΄0
18 ΖΑΧΟΥ   ΜΕΛΙΝΑ Γ 38΄30΄΄0
19 ΛΥΜΠΕΡΗ   ΜΥΡΣΙΝΗ Γ 38΄30΄΄0
20 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΚΩΝ/ΝΑ Γ 38΄50΄΄0
21 ΤΡΙΚΑΛΙΝΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ 38΄56΄΄0
22 ΤΡΑΓΑΝΗ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ Γ 39΄20΄΄0
23 ΑΠΟΤΑ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 45΄30΄΄0

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

 1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ   ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΒ 28΄10΄΄0
 2 ΠΑΤΡΙΝΕΛΗ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΒ 31΄29΄΄0
 3 ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΒ 33΄46΄΄0
 4 ΕΥΑΓΓΕΛΗ   ΖΩΗ ΓΒ 37΄15΄΄0
 5 ΛΥΜΠΕΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΒ 39΄12΄΄0
 6 ΤΡΑΓΑΝΗ   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΒ 39΄30΄΄0

 

 

                                           **********************************

 

     ΓΕΝΙΚΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΑΘΛΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ    10000   ΜΕΤΡΩΝ

 

ΚΑΤ/ΞΗ         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
  1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Α 35΄26΄΄0
  2 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ Α 42΄51΄΄0
  3 BJURA    JAROSLAV AB 43;55;;0
  4 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ    ΗΛΙΑΣ ΑΒ 45΄05΄΄0
  5 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ   ΔΗΜΟΣ Α 46΄44΄΄0
  6 KOCI   JULIAN A 46΄50΄΄0
  7 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 47΄41΄΄0
  8 ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 48΄30΄΄0
  9 ΤΣΕΓΚΛΑΖ    ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΒ 49΄05΄΄0
 10 ΣΟΦΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 49΄10΄΄0
 11 ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒ 50΄24΄΄0
 12 ΡΟΔΙΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 50΄37΄΄0
 13 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   ΑΡΘΟΥΡΟΣ Α 50΄37΄΄0
 14 ΖΑΦΕΙΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 50΄52΄΄0
 15 ΠΡΙΝΙΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΒ 50΄55΄΄0
 16 LANGSHOLT    SYNNE Γ 51΄10΄΄0
 17 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 51΄22΄΄0
 18 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒ 51΄33΄΄0
 19 ΠΕΤΡΙΔΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΒ 52΄22΄΄0
 20 ΒΑΛΣΑΜΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΒ 53΄02΄΄0
 21 ΠΑΧΥΜΑΝΩΛΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 53΄05΄΄0
 22 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒ 53΄20΄΄0
 23 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΒ 53΄23΄΄0
 24 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 53΄26΄΄0
 25 ΧΑΡΙΣΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 53΄28΄΄0
 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΒ 53΄33΄΄0
 27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 54΄50΄΄0
 28 ΚΕΔΡΑΣ   ΠΕΤΡΟΣ Α 55΄02΄΄0
 29 ΤΖΩΡΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΒ 55΄04΄΄0
 30 ΘΑΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΟΣ Α 55΄24΄΄0
 31 ΛΕΚΚΑ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 57΄25΄΄0
 32 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ Α 57΄40΄΄0
 33 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 58΄26΄΄0
 34 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΒ 58΄26΄΄0
 35 ΣΚΟΥΠΡΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 58΄25΄΄0
 36 ΑΡΓΥΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 59΄17΄΄0
 37 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 1ωρ 00΄40΄΄0
 38 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΒ 1ωρ΄01΄55΄΄0
 39 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΒ 1ωρ 04΄03΄΄0
 40 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒ 1ωρ 04΄20΄΄0
 41 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 1ωρ 04΄22΄΄0
 42 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ    ΑΝΕΣΤΗΣ Α 1ωρ 04΄25΄΄0
 43 ΕΚΛΕΜΕ   ΑΝΝΑ Γ 1ωρ 05΄05΄΄0
 44 ΧΑΝΤΙΝΤ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΒ 1ωρ 06΄55΄΄0
 45 ΣΑΣΜΑΤΖΗΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΒ 1ωρ 07΄38΄΄0
 46 ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΒ 1ωρ 07΄40΄΄0
 47 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΒ 1ωρ 10΄01΄΄0

 

 

10000    ΜΕΤΡΑ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΚΑΤΑ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΑΝΔΡΩΝ

  1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ Α 35΄26΄΄0
  2 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ Α 42΄51΄΄0
  3 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ   ΔΗΜΟΣ Α 46΄44΄΄0
  4 KOCI   JULIAN A 46΄50΄΄0
  5 ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 47΄41΄΄0
  6 ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 48΄30΄΄0
  7 ΣΟΦΟΣ   ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 49΄10΄΄0
  8 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   ΑΡΘΟΥΡΟΣ Α 50΄37΄΄0
  9 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ    ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 51΄22΄΄0
 10 ΠΑΧΥΜΑΝΩΛΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 53΄05΄΄0
 11 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 53΄26΄΄0
 12 ΧΑΡΙΣΗΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 53΄28΄΄0
 13 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 54΄50΄΄0
 14 ΚΕΔΡΑΣ   ΠΕΤΡΟΣ Α 55΄02΄΄0
 15 ΘΑΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΟΣ Α 55΄24΄΄0
 16 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ Α 57΄40΄΄0
 17 ΣΚΟΥΠΡΑΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 58΄25΄΄0
 18 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ    ΑΝΕΣΤΗΣ Α 1ωρ 04΄25΄΄0

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΑΝΔΡΩΝ-ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

  1 BJURA    JAROSLAV AB 43;55;;0
  2 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ    ΗΛΙΑΣ ΑΒ 45΄05΄΄0
  3 ΤΣΕΓΚΛΑΖ    ΝΤΑΝΙΕΛ ΑΒ 49΄05΄΄0
  4 ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒ 50΄24΄΄0
  5 ΡΟΔΙΤΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 50΄37΄΄0
  6 ΖΑΦΕΙΡΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 50΄52΄΄0
  7 ΠΡΙΝΙΑΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΒ 50΄55΄΄0
  8 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΒ 51΄33΄΄0
  9 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΟΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΒ 53΄20΄΄0
 10 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΒ 53΄23΄΄0
 11 ΤΖΩΡΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΒ 55΄04΄΄0
 12 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΒ 58΄26΄΄0
 13 ΑΡΓΥΡΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 59΄17΄΄0
 14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒ 1ωρ 00΄40΄΄0
 15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΒ 1ωρ΄01΄55΄΄0
 16 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΒ 1ωρ 04΄03΄΄0
 17 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΒ 1ωρ 04΄20΄΄0
 18 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒ 1ωρ 04΄22΄΄0
 19 ΣΑΣΜΑΤΖΗΣ   ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΒ 1ωρ 07΄38΄΄0
 20 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΒ 1ωρ 10΄01΄΄0

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1 LANGSHOLT    SYNNE Γ 51΄10΄΄0
  2 ΛΕΚΚΑ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 57΄25΄΄0
  3 ΤΣΙΚΡΙΤΕΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 58΄26΄΄0
  4 ΕΚΛΕΜΕ   ΑΝΝΑ Γ 1ωρ 05΄05΄΄0

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    ΝΝΑΙΚΕΣ-ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ

  1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΒ 52΄22΄΄0
  2 ΒΑΛΣΑΜΗ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΒ 53΄02΄΄0
  3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ   ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΒ 53΄33΄΄0
  4 ΧΑΝΤΙΝΤ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΒ 1ωρ 06΄55΄΄0
  5 ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ   ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΒ 1ωρ 07΄40΄΄0